Przedszkole Balbinka Gowarzewo

Wiele programów nauczania...

W każdej grupie.

Naszym nadrzędnym celem jest wsparcie całościowego rozwoju dziecka, które realizowane jest poprzez proces kształcenia obejmujący opiekę, wychowanie i nauczanie. W przedszkolu są cztery grupy wiekowe: Zajączki: 2,5 – 3 latki, Gąski: 4 latki, Wiewiórki: 5 latki i Sowy: 6 latki. Od września 2022 powstanie nowa grupa – Myszki: 2,5 latki. Wiedząc, że okres przedszkolny jest jednym z najważniejszych etapów w dorastaniu dziecka stymulujemy je przeplatając działania według odpowiednich ścieżek wsparcia rozwoju: fizycznego, psychicznego, społecznego i emocjonalnego. Kładziemy również nacisk na poprawność wysławiania się w języku ojczystym oraz naukę języka angielskiego. Wiemy, że na każdym etapie dziecko rozwija się w różnym tempie, dlatego grupy mają inny plan dnia oraz metodykę nauczania.

Organizujemy wiele zajęć tematycznych, które zachęcają dzieci do nauki i odkrywania barwnego dziecięcego świata.

Zajączki

Gąski